temsa safir yedek parça ; temsa yedek parça ; temsa parça ; safir parça ; safir silindir kapak ;temsa safir parça ;paccar motor

[boc_text_box title=”TEMSA SAFİR YEDEK PARÇA”]

TEMSA SAFİR YEDEK PARÇA

Yurtiçinde ve yurtdışında aktif olarak müşterilerine destek veren firmamız sizler için en iyi ürün gamını ve kalitesini sunuyor.

Bilgi, deneyim ve genç dinamiklerimizle DAF – SCANIA – VOLVO – RENAULT  çekici gruplarının ve TEMSA SAFİR, MARATON otobüslerinin yedek parça ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Tır gruplarında motor, şanzıman, kaporta, hava aksamı, filtre aksamına ek olarak jeneratör ve marine gruplarda motor revizyon parça tedariğini sağlamaktayız.
İstanbul merkezli olarak; orijinal ve birçok marka ile ülke içinde ve uluslararası alanda hizmet sunmaktayız.
Yerli ve yabancı ürünlerin üst kalite ve standartlarına uygun olarak çeşitlendirerek sizin için uygun olanı seçmeyi öneriyoruz.
Yılların birikimiyle oluşan tecrübe ile sorunlarınıza; doğru, eksiksiz ve en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.
Ürünleri ve tedarik anlayışını zamana en uygun biçimde ve en uygun fiyatlarla revize ederek memnuniyetinizi hedefliyoruz.

TEMSA SAFİR YEDEK PARÇA

CNG Oto Yedek Parça’nın tedarik konusundaki anlayışı; adet ve fiyat tutarı gözetmeden çok ciddi bir operasyon anlayışına dayanır.

Her müşterisi aynı değerde tanımlı olan ve memnuniyet anlayışı sürekliliği hedefli bir satış ve satış sonrası hizmet kalitesini yansıtmak temel stratejilerimizdendir.
Teknoloji, kurumsallık ve geleneksellik anlayışını en güzel biçimde birarada sizlere sunarak; sorun ve arızalarınızın en kısa süreli biçimde ortadan kaldırılmasına yönelik maksimum ilgi ve sorunlara en kapsamlı cevap verebilme yetisini sizlere sunmakla görevli olduğumuzun bilincindeyiz.

İvmesini teknoloji ile paralel gelişme kaydeden otomotiv sektörüne adapte ederek yenilikçi anlayışından ödün vermeden değişimi gelişmeyle birarada sunan bir hizmet anlayışı belirleme çabasındadır.

Güven ve müşteri memnuniyeti gibi en değerli unsurların üzerinde; doğru fiyat ve hızlı servis avantajlarıyla dinamiklerine doğru yön verilmiş donanımlı bir gelecek ideali hedeflemektedir..

Bütün sorun ve srularınız için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. sorunlarınızı en kısa sürede ve en iyi tekniklerle çözüme ulaştırmak en önemli görevimizdir.

https://cngspareparts.com/products/ ve https://cngoto.com.tr/urunler/ adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

[/boc_text_box]

WhatsApp Yazışması
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?